تاریخ انتشار: 10-08-1396, 05:40 کد خبر: 1667 نسخه چاپی: چاپ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر:

۱۳ آبان روز رسوایی آمریکا و جوشش غیرت جوانان انقلابی است

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: یوم الله ۱۳ آبان ، نماد عظمت و جوشش غیرت انقلابی جوانان رهرو مکتب امامت و ولایت و روز رسوایی و بی آبرویی آمریکاست.

به گزارش طوبی گلستان؛ به نقل از تیترآزاد ، حجت الاسلام رضا دیلمی به مناسبت فرا رسیدن سالروز یوم ا... 13 آبان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: برخی در نگاه ها چنین القا می کنند که روز ۱۳ آبان مختص به دانش آموزان است در حالی که این روز بزرگ، نماد عظمت و جوشش غیرت انقلابی جوانان رهرو مکتب امامت و ولایت و روز رسوایی و بی آبرویی آمریکاست لذا همه ی اقشار، مرد و زن، پیر و جوان به فضل الهی، به همراه دانش آموزان و دانشجویان برای زنده نگاه داشتن این روز عزیز در راهپیمایی شرکت کنند و با فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آل سعود علاوه بر اینکه پاسخ یاوه گویی های ترامپ ابله و عناصرش را در منطقه می دهند بار دیگر به جهانیان و همه ی کسانی که برای تطهیر چهره ی هیولایی آمریکا تلاش می کنند بگویند که آمریکا شیطان بزرگ و عامل جنایت و خونریزی در همه ی عالم است و هرگز و تحت هیچ شرائطی قابل اعتماد نیست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر ادامه داد: مردم ولایت مدار، موحد و غیور ما باید در این برهه خاص با حفظ هوشیاری و ارتقاء بصیرت در مواجهه با توطئه‌های جدید شیطان بزرگ، فرصت بی نظیر و تاریخی یوم الله 13 آبان را به عرصه ی خلق حماسی دیگر برای تجدید پیمان با آرمانهای استکبار ستیزانه امام امت، شهیدان و رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی مبدل کنند و فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل شان را با صدایی رساتر به کاخ پلید و سیاه استکبارگران برسانند تا آنان بیش از گذشته بدانند که جامعه اسلامی ایران بر عهدشان با خون‌های مطهر شهداء باقی خواهند ماند و بر عمق کینه و نفرت‌شان از آمریکا و ایادی آن در هر نقطه از جهان، هر لحظه می‌افزایند.

حجت الاسلام دیلمی در ادامه به نقش فرهنگ استکبارستیزی، در پیشبرد اهداف اسلام ناب و شکست جبهه داعش و حامیان آن در منطقه اشاره کرد و افزود : بدون شک حفظ روحیه استکبار ستیزی مردم ما باعث اثر گذاری بر مردم منطقه شد و آنان با الگو گرفتن از همین روحیه برگرفته از نصوص دینی و اسلامی، حرکتهای خودجوشی را آغاز نمودند که به لطف الهی در حال ثمر دادن و شکست جبهه ی استکباری است.

وی با یاد آوری و تاکید بر اهمیت حضور مردم در این روز گفت: به طور قطع مردم ما با درک شرایط فعلی و حضور در راهپیمایی 13 آبان این واقعه را همانند دیگر مناسبتها به حماسه ای تبدیل خواهند کرد و یکپارچگی امت اسلام در مبارزه با استکبار و نظام سلطه را به نمایش خواهند گذاشت .

حجت الاسلام دیلمی بیان کرد: شعار محوری امسال یوم الله 13 آبان، اعلام پایداری و تبیین غیرت انقلابی ملت بزرگ ایران اسلامی و چرایی بی اعتمادی به دولت مستکبر آمریکاست .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر افزود: پیش بینی ها و کمیته های پیگیری انجام این مراسم باشکوه در آزادشهر، نگین شهر و نوده شده است که ساعت برگزاری آن به شرح ذیل می باشد.

1 – آزادشهر از ساعت 10 صبح از مقابل آموزش و پرورش تا حسینیه ی اعظم با سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین شهابی، امام جمعه آزادشهر

2- نگین شهر از ساعت 10 صبح از کانون یادگار امام تا مسجد جامع با سخنرانی امام جمعه نگین شهر

3- شهر نوده از ساعت 10 صبح از مسجد جامع تا شهرداری با سخنرانی حجت الاسلام فهمی، مسئول عقیدتی سیاسی پادگان نوده.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*