تاریخ انتشار: 8-08-1396, 18:08 کد خبر: 1665 نسخه چاپی: چاپ
حجة الاسلام امیر شاهی:

ماهیت دولت های استکباری آمریکا و اسرائیل تغییر ناپذیر است

رئیس شورای هماهنگی شهرستان مراوه تپه گفت: ماهیت دولت های استکباری آمریکا و اسرائیل تغییر ناپذیر است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: دولت و سیاست کشورهای آمریکا، انگلیس و اسرائیل رنگ و بوی فتنه گری، استکباری و دنبال منفعت بودن و بطور کلی مصداق واقعی خود شیطان بزرگ است .

کارشناس مسائل دینی و مذهبی افزود: هدف اصلی از شرکت در راهپیمایی روز 13 آبان شناساندن اندیشه های استکبار ستیزی و سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر مستکبر و اعلام موضع ایستادگی و پاسخ به ندای مظلوم و ... به منطقه و جهان باشد .

رئیس شورای هماهنگی شهرستان مراوه تپه تصریح نمود: مهمترین نکته ای که باید به آن توجه داشت اینست که ماهیت این گونه دولت ها تغییر ناپذیر است و در سطوح مختلف با مسلمانان و دولت های مستقل و آزاد به استمرار دشمنی ، تروریست پروری و کینه توزی می پردازند .

حجت الاسلام امیر شاهی در پایان تاکید نمود: دولت آمریکا و متحدانش ضمن برهم زدن آرامش و امنیت و ایجاد تنش و مزاحمت در منطقه می خواهد چهره اسلام و مسلمانان را مخدوش نموده و یک اسلام آمریکایی با عنوان داعش را بوجود آورد و همچنین سعی حضور مستقیم در خلیج فارس و تصرف اراضی و منابع کشورهای منطقه از طریق وابسته نمودن ، دخالت در امور کشورها و تهدیدات نظامی دارد .

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*