تاریخ انتشار: 2-08-1396, 12:43 کد خبر: 1645 نسخه چاپی: چاپ
رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه:

پیاده روی اربعین نماد استکبار ستیزی و اعلام انزجار در برابر ظلم است

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: پیاده روی اربعین حسینی (ع) علاوه بر جنبه مذهبی داشتنش ، یک نوع اعتراض دست جمعی انسان های آزاده علیه ظلم و ستم است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی در گفتگو با خبرنگار ما اظهارکرد: پیاده روی اربعین حسینی (ع) و زیارت حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) فقط مختص مسلمانان و یا شیعیان نیست بلکه در آن تمامی انسان های پاک نیت و آزاده از مسلمانان و شیعیان گرفته تا مسیحیان و غیر مسلمانان، در یک زمان و در یک مکان مقدس گرد هم می آیند و یک صدا امام خود را صدا می کنند و برای او عزاداری می کنند که نشان از وحدت ، همدلی، هدف یکتا در بین تمامی این گونه انسان ها است .

کارشناس مسائل دینی و مذهبی اظهار داشت: پیاده روی اربعین حسینی (ع) در واقع یک نوع خط و نشان کشیدن انسان ها آزاده انسان هایی که ظلم و ستم کشورهای مستکبر بر کشورهای مظلوم را می بینند است. این پیاده روی علاوه بر داشتن جنبه مذهبی یک نوع اعتراض دست جمعی انسان های آزاده علیه ظلم و ستم است .

ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه تصریح کرد: شعار این انسان ها در روز اربعین هیهات من الذله و تن به عزت دادن نه ذلت ، می باشد و می خواهند به کشورهای مستکبر و ظلم ستیز بگویند در هر جایی که باشند و در هر ساعت و زمانی از مظلوم دفاع خواهند کرد .

امیر شاهی در پایان خاطر نشان کرد: با شرکت در مراسم اربعین ضمن بیعت دوباره با اهداف و آرمان های امام حسین (ع) به تمامی جهانیان ثابت می کنیم که از راه امام حسین (ع) که امروز رهبر و امام ما ( امام خامنه ای حفظه الله ) همان راه را دارد می پیماید و کشور و ملت ما را به آن سمت و سو هدایت و رهبری می کند ، دفاع نموده و در این راه ثابت قدم باقی می مانیم و اعلام وفاداری داریم .

انتهای پیام/

خبرنگار: محمد رمدانی

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*