تاریخ انتشار: 23-07-1396, 08:16 کد خبر: 1613 نسخه چاپی: چاپ
رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه:

« انی احامی ابدا عن دینی » شعار هر ایرانی در مقابل تحریم و تهدید

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: دولت های استکباری هر چه قدر تحریم و تهدید کنند، بدانند شعار ما « انی احامی ابدا عن دینی » است، این درس عاشورا است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی در واکنش به سخنان سخیفانه رئیس جمهور آمریکا اظهار کرد: دولت های استکباری مانند آمریکای جنایتکار، انگلیس خبیث و اسرائیل غاصب در جهان با ویژگی هایی همچون ام‌الفساد، تبلور تعدی، منشأ هر جنایت و توطئه، فعالیت های خصمانه و سبکسرانه، در جهان شناخته شده اند و به جز تهدید ، تحریم و زورگویی ادبیات دیگری ندارند و تمامی ملت ها را می خواهند از حق و حقوق طبیعی و عمومی خودشان محروم کنند .

کارشناس مسائل دینی و مذهبی تاکید کرد: اما این دولت ها بدانند ایران اسلامی با تمامی دولت ها ، نظام ها و حکومت ها تفاوت بسیار عظیمی دارد. ایران اسلامی در مکتب حسینی (ع) و قیام عاشورایی تعلیم دیده و بزرگ شده است .

وی در ادامه افزود: یکی از مهمترین درس های قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به ملت ایران و تمامی انسان ها ، درس انی احامی ابدا عن دینی ، زیر بار ظلم و ستم نرفتن، جان دادن و سر دادن در راه زنده نگه داشتن افکار و اعتقادات دین مبین اسلام و ائمه اطهار (ع) ، تبعیت کردن و پیروی کردن از ولایت و رهبری زمان خود است .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه تصریح نمود: ادبیاتی که ترامپ در سخنرانی خود بکار برد ، هرگز در شان و شخصیت یک انسان نیست و نشان از باطن کثیف، سبک مغزی است. دولت آمریکا خودش حامی اصلی تروریسم و داعش، عامل خون ریزی و انسان کشی در کشور های دیگر و تهدید کننده نظم جهانی ، است .

حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی در پایان تاکید کرد: با این سخنرانی که رئیس جمهور آمریکا انجام داد ، دولت آمریکا و دیگر دولت ها بدانند که ملت ایران اسلامی، همدل تر، وحدتی تر و ولایت پذیرتر از قبل شده اند و هرگز سر تسلیم بر اینگونه اراجیف فرود نمی آورد ، کما اینکه ما در دفاع مقدس با تبیعیت و پیروری کردن از امام و رهبر عزیز خود ، این حرف و منطق را به خوبی به منصه ظهور گذاشتیم .

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*