تاریخ انتشار: 17-07-1396, 10:43 کد خبر: 1589 نسخه چاپی: چاپ
رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه:

وحدت اجتماعی و مدنی ایران اسلامی، محصول فعالیت های نیروهای انتظامی است

رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه گفت: وحدت اجتماعی و مدنی ایران اسلامی ، محصول فعالیت هایی با نیت الهی و ولایی، فعالیت مجاهدانه ، هوشمندانه و شهادت طلبانه پرسنل نیروهای انتظامی و امنیتی کشور است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی طی یک نشست صمیمی با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مراوه تپه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه این نهاد اظهار کرد: ما امروز امنیت خودمان را در این جهان و منطقه ی پر از آشوب و جنگ ، وحدت اجتماعی و مدنی بین خودمان ، مقابله با جرم و جنایت ها ، مبارزه با اقدامات نا امن کننده که در کشور توسط منافقان کوردل صورت می گیرد را مدیون خون شهدای نیروی انتظامی و رشادت های این عزیزان هستیم .

کارشناس مسائل دینی و مذهبی ادامه داد: یکی از مهمترین نقش های نیروی انتظامی در کشور ایجاد و حفظ وحدت اجتماعی و مدنی در بین مردم ایران اسلامی است. این نقش و عملکرد محصول فعالیت هایی با نیت الهی و ولایی ، فعالیت مجاهدانه، هوشمندانه و شهادت طلبانه نیروهای نظامی و امنیتی کشور است .

ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه در پایان تصریح نمود: هر چه قدر نیروى انتظامى بتواند با مردم و جامعه ی اسلامی خودمان ، صادقانه و مخلصانه فعالیت کند و با مردم ارتباط برقرار کند ، با مردم احساس همدلى کند در جهت مقابله با مسائل ناهنجار اجتماعی مردم میتوانند کمک شایانی به نیروی انتظامی بکنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*