تاریخ انتشار: 21-06-1396, 07:33 کد خبر: 1481 نسخه چاپی: چاپ
رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه:

ایران اسلامی به ندای هر مظلومی پاسخ می دهد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت: ایران اسلامی هر کجا ندای مظلومیت نه تنها مسلمان بلکه هر انسانی را بشنود بی هیچ چشم داشتی او را حمایت می کند .

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن محکومیت کشتار غیرانسانی و غیر اخلاقی مردم مسلمان و موحد میانمار اظهار کرد: باید تمام کشورها و دولت های اسلامی و دولت هایی که مخالف هرگونه ظلم ، ستم و تجاوزگری هستند از مردم مظلوم میانمار حمایت کرده و در برابر این جنایت غیر اخلاقی و غیر انسانی ، واکنش نشان دهند و در عین محکومیت این جنایات ، حمایت های مادی ، عاطفی و سیاسی خود را به آن ابراز داشته باشند. 

کارشناس مسائل دینی و مذهبی اظهار داشت: باید تاسف بخوریم بر حال و احوال آن کشور ها و دولت هایی که جایزه صلح نوبل را می گیرند و ادعای انسانیت و اخلاق مداری می کنند و در عین حال مسبب این جنایت های غیر انسانی و غیر اخلاقی در کشورهای مظلوم و ستمدیده هستند .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه تصریح نمود: ایران اسلامی بر خود فرض و واجب می داند که برای حفظ جان مسلمانان در اقصی نقاط عالم بکوشد و برای این کار نه از کسی اجازه می گیرد و نه از کسی توقع دارد . این مسئله مهم را اسلام و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به ما آموخته است و اهل بیت (ع) نخستین عاملان به آن بودند . 

حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی در پایان تاکید کرد: ایران اسلامی هر کجا ندای مظلومیت نه تنها مسلمان بلکه هر انسانی را بشنود بی هیچ چشم داشتی او را حمایت می کند .اکنون نیز ما تمام سعی و تلاش خود را در جهت حمایت های مادی و عاطفی از مردم مسلمان و مظلوم کشور میانمار هزینه می کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*