تاریخ انتشار: 23-09-1395, 15:06 کد خبر: 142 نسخه چاپی: چاپ
رئیس اداره تبلیغات مراوه تپه؛

توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند یک عزم ملی است/ پیامبر(ع) الگویی بزرگ در زمینه وحدت است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه اقتداء کردن به پیامبر عامل بزرگ وحدت دانست و افزود: پیامبر اکرم ( ص ) یک شخصیت عظیم، با ظرفیت بی نهایت و با خلق و رفتار و کردار بی نظیر، در صدر سلسله انبیا و اولیا قرار گرفته است و ما مسلمانان موظف شده ایم که به آن بزرگوار اقتدا کنیم.

 به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه ضمن عرض تبریک و تهنیت بمناسبت هفته وحدت و ایام فرخنده میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد ( ص ) و امام جعفر صادق ( ع ) ، شب گذشته در مراسم کرسی تلاوت قران کریم در شهرستان آزاد شهراظهار کرد: قرآن کریم به عنوان هویت دین مبین اسلام ظرفیت متعالی برای فعالیت در عرصههای فرهنگی کشور را تشکیل میهد، قطعا توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند یک عزم ملی و جدی است.

حجت الاسلام امیر شاهی به بیان اهمیت فراهم‏‌سازى زمينه توليد از منظر قرآن کریم پرداخت و اظهار داشت: آماده كردن زمينه براى فعاليتى، بيانگر اهميت آن است، آياتى از قرآن، حاكى از تهيه نعمت‏‌هايى است كه زمينه‏‌ساز توليد هستند.

وی تاکید کرد: در بعضى از آنها تصريح شده كه اين نعمت‏‌ها براى جست‏‌وجوى روزى در اختيار شما قرار گرفته است اما برخى ديگر، فقط به فراهم‏‌سازى زمينه توليد و بالملازمه بر اهميت و تشويق به توليد دلالت دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه ابراز نمود: قرآن از كافى بودن منابع براى بشر و نزول بركت‏‌ها از خزانه بى‏‌پايان الهى سخن به ميان آورده است و نعمت‏‌هاى خداوندى، منابع و امكانات آفريده شده براى بشر را نامحدود معرفى مى‏‌كند، نه تنها روزى بشر بلكه همه جنبندگان را تضمين و به اين وسيله اميد به رزاقيت خداوند را جايگزين ترس از فقر كرده است .

امیر شاهی در پایان تاکید کرد : امیدواریم بتوانیم حرکت قرآنی که رهبر انقلاب نیز تاکید بسیاری بر آن دارند را به خوبی به سمت رشددادن هدایت کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه اشاره ای به فرمایشات مقام عظمی ولایت حضرت امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) کرد و اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره وجود گران قدر پیامبر اسلام فرمود نبیّ مکرم اسلام، جدای از خصوصیات معنوی و نورانیت و اتصال به غیب، و آن مراتب و درجاتی که امثال بنده از فهمیدن آن ها حتی قاصر هستیم، از لحاظ شخصیت انسانی و بشری، یک انسان فوق العاده، طراز اول و بی نظیر است.

حجت الاسلام امیر شاهی ابراز نمود : پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله همواره به نیکی کردن به همسر سفارش می کرد و می فرمود: بهترینِ شما کسی است که با همسرش خوش رفتارتر باشد و من از تمام شما در برخورد با همسرانم خوش رفتارترم .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه در پایان تاکید کرد : پیامبر ما و دستورات او زیباترین است و ما نیز باید بکوشیم تا بهترین باشیم، باید درست عمل کنیم که این امر مهم سبب عاقبت به خیری ما خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*