تاریخ انتشار: 23-09-1395, 10:00 کد خبر: 131 نسخه چاپی: چاپ
حجة الاسلام رعایتی؛

شهدای روحانی استان نشانگر بزرگترین پیام وحدت هستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا گفت: با وجود شهدای شیعه و سنی در آمار شهدای استان گلستان میتوانیم این جمله را بفهمیم که هدفها واحد است و همگی برای امنیت کشورمان اقدام می کنیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا صبح امروز در کنگره شهدای روحانی استان گلستان با بیان رشادت های طلبه ها و روحانیون شهدا در دفاع مقدس اظهار کرد: از سال 89 تا کنون کنگره شهدای روحانی استان تشکیل شده و در خصوص شهدای روحانی تلاش میکند.

حجةالاسلام رعایتی ادامه داد: خوشبختانه امروزه تمام اطلاعات شهدای روحانی جمع آوری شده و آماده بهره برداری و ارائه به علاقه مندان شهداء قرار داده است.

این مقام مسئول بزرگ ترین عامل وحدت را در رفتار شهداء دانت و افزود: از آمار73 شهدای روحانی استان 4 شهید از اهل سنت می باشد، که این اتحاد و هم دلی را میتوان در رفتار و اعمال شهدا یافت کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا خاطر نشان کرد: خوشبختاته امروزه تمام این آثار شهدا در سایت عرشیان روحانی ضبط و درج و قابل بهره برداری می باشد.

رعایتی ادامه داد: خوشبختانه اخیراً هم یک افتخار بسیار بزرگی نصیب حوزه علمیه استان شده است، حوزه علمیه منتظریه گنبد کاووس میزبان شهید گمنام دوران دفاع مقدس می باشد، که میتواند زمینه ای باشد برای ایجاد یک فضای معطر و روحانی برای طلاب در حال تحصیل.

وی در پایان از نقش بالای طلاب و روحانیون اشاره کرد و ادامه داد: همانطوری که شهدای طلبه و روحانی در زمان قبل انقلاب و دفاع مقدس نقش به سزایی داشته اند با نگاهی به آمار شهدای روحانی متوجه می شویم که قشر طلاب و روحانیون به سزایی داشته اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*