تاریخ انتشار: 8-05-1396, 06:30 کد خبر: 1295 نسخه چاپی: چاپ
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان:

مبارزه با اعتیاد باید در اولویت ویژه قرار گیرد/ نقش تعیین کننده دانشجویان در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان گلستان گفت: دانشجویان قشر روشنگر، محقق و تاثیرگذار جامعه هستند و نقش و جایگاه ارزشمندی در جامعه دارند در همین راستا می توانند نقش تعیین کننده ای در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر داشته باشند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام و المسلمین سید مصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان اظهارکرد: مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر نیازمند بسترسازی فرهنگی و اجتماعی است.

وی معضل اعتیاد و مواد مخدر را یک آسیب جدی دانست و بیان داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری مواد مخدر اولویت نخست آسیب های اجتماعی است و در همین راستا مبارزه با اعتیاد باید در اولویت ویژه قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز استان ، اعتیاد و مواد مخدر را یک بحران اجتماعی عنوان کرد و تصریح کرد: دولت در راستای کنترل این بحران اجتماعی با اتخاذ یک رویکرد اجتماعی می تواند به کاهش آسیب ها کمک کند.

این مقام مسئول در دستگاه قضائی استان ، اساتید و دانشجویان را مهم ترین گروه های تاثیرگذار جامعه عنوان کرد و افزود: دانشجویان قشر روشنگر، محقق و تاثیرگذار جامعه هستند و نقش و جایگاه ارزشمندی در جامعه دارند در همین راستا می توانند نقش تعیین کننده ای در اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*