تاریخ انتشار: 26-04-1396, 08:39 کد خبر: 1242 نسخه چاپی: چاپ
به مناسبت ایام فراغت؛

اجرای طرح های بوستان معرفت شهرستان مراوه تپه در ایام تابستان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه از اجرای طرح های بوستان معرفت و هسته های فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه در ایام تابستان خبرداد.

 به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی طی یک نشست صمیمی با حجت الاسلام کاظمی روحانی مستقر شهرستان مراوه تپه در خصوص اهمیت طرح اوقات و فراغت و برنامه ریزی دقیق و مدون در این زمینه اظهار کرد: امروزه دانشمندان و روانشناسان عقیده دارند که تفریح و سرگرمى نقش مهمى در پرورش قواى جسمانی، فکری دارد.

وی افزود: چنانچه اگر از این اوقات و زمان ها به‌خوبى و به طرز صحیح استفاده شود در پیشگیرى از انحرافات و کجروى‌ها مى‌‌تواند به ‌نحو چشم‌گیرى موثر باشد.

 کارشناس مسائل دینی بیان کرد: فصل تابستان فصلی است که در آن دانشگاه ها، مدارس و حوزه های علمیه کشور تعطیل است و دانشجویان ، دانش آموزان و طلبه های ما از تعلیم و تربیت رسمی برخوردار نیستند لذا اداره تبلیغات اسلامی همچون دیگر نهاد ها و دستگاه های فرهنگی و با همکاری آنها و والدین عزیز، برای ایام تابستان فرزندان، برنامه ریزی های دقیق و مدونی با اجرای طرح هایی همچون طرح بوستان معرفت و هسته های فرهنگی در سطح شهرستان مراوه تپه دارد .

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه تصریح نمود: جهت برنامه ریزی دقیق در خصوص طرح اوقات و فراغت باید چند نکته را مد نظر داشت و آن اینست که به نیازها ، اولویت ها ، منابع و امکانات موجود دقت نظر بیشتری شود .

امیرشاهی در پایان تاکید کرد: بعبارت دیگر باید فعاليت‌هاى مناسب و مفرحی را در اوقات و فراغت فرزندانمان هرچند کوتاه ، را در برنامه زندگیشان لحاظ کنیم و از همه مهمتر به کيفيت تأثيرپذيرى این فعاليت ها بر بهداشت روانى فرزندانمان توجه ویژه ای داشته باشيم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*