تاریخ انتشار: 30-03-1396, 19:00 کد خبر: 1132 نسخه چاپی: چاپ
آخوند آدینه:

ایران اسلامی در آمادگی کامل برای دفاع از کشور است/ اقدام سپاه سبب اقتدار نظام اسلامی شد

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران سبب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شد و نشان داد که ایران اسلامی در آمادگی کامل برای دفاع از کشور قرار دارد.

به گزارش طوبی گلستان؛ محمد امین آخوند آدینه با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع داعش در دیرالزور سوریه اظهارداشت: حرکت اخیر سپاه پاسداران سبب اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران شد.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی افزود: این حرکت سپاه به دشمن فهماند که هیچ فردی حق تعرض به کشور جمهوری اسلامی ایران ندارد و ایران اسلامی در آمادگی کامل برای دفاع از کشور است.

وی تصریح کرد: از براداران سپاه که از کیان جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و سبب تسلی خانواده شهدای حادثه تروریستی شدند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

امام جمعه اهل سنت شهرفراغی یادآور شد: عاقبت ظالم نیست و نابودی است و افرادی که هیچ اعتقادی به ادیان موجود در دنیا ندارند و اعمال دور از انسانیت و اسلام انجام می‎دهند مستوجب نابودی و هلاکت هستند، گرچه در حال حاضر استکبار این گروه‎ها را تقویت می‌کند اما عاقبت اینان جز نابودی چیز دیگری نیست و اینان نه در دنیا و نه در آخرت عاقبت خوشی نخواهند داشت.

آخوند آدینه با تاکید بر اینکه اقدام سپاه پاسداران در حمله موشکی به مواضع گروه‌های تروریستی پیام روشنی برای تروریست‌ها و حامیانه آنها در منطقه داشت، گفت: این اقدام بی‌سابقه سپاه پاسداران، سبب افزایش اعتماد به نفس و غرور ملی مردم شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*