تاریخ انتشار: 24-03-1396, 12:24 کد خبر: 1105 نسخه چاپی: چاپ
هادی تولی پسر شهید مدافع حرم غلامعلی تولی:

حادثه تروریستی تهران حجت را در خصوص اهمیت مدافعان حرم، بر همگان تمام کرد

پسر شهید مدافع حرم غلامعلی تولی با تاکید جایگاه مدافعان حرم گفت: حادثه تروریستی تهران حجت را در خصوص اهمیت و جایگاه مدافعان حرم بر همگان تمام کرد.

به گزارش طوبی گلستان؛ هادی تولی پسر شهید مدافع حرم غلامعلی تولی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: خیلی ها بر این عقیده بودند که چرا جوانهای کشور ما در کشورهای خارجی اعزام می شوند، اهمیت این موضوع با این حادثه در تهران مشخص شد.

تولی ادامه داد: برخی ها ذره ای از کوچکترین حوادث کشورهای اسلامی سوریه و عراق را به عینه دیدند، کسی که خود شاهد این قضایا بود می فهمد که شهدای مدافع حرم چه رشادتهایی از خود به جای گذاشته اند.

پسر شهید مدافع حرم با اشاره به اینکه اگر شهدای مدافع حرم در جنگ با تروریست ها به کشور های اسلامی نمی رفتند حوادث در کشور ما به مراتب خیلی بیشتر بوده خاطر نشان کرد: امنیت ضامن آرامش ما در زندگی است، هیچ کسی متمایل به این نیست که امنیت کشور خودش را با هیچ چیز دیگری عوض کند.

وی تاکید کرد: ما اگر می خواستیم شهدای مدافع حرم را به مردم معرفی کنمی باید کلی هزینه می کردیم، حوادث تروریستی تهران ارزش شهدای مدافع حرم را به طور کامل به مردم فهماند، مردم هم باید ارزش و جایگاه شهدای مدافع حرم را بدانند و قدر دان زحمات آنان بشوند، این حادثه حجت را بر همگان تمام کرد که مدافعان حرم هیچ گاه راه بیهوده نرفتند.

تولی با بیان این مطلب که شهدای مدافع حرم افتخار این ملت هستند خاطر نشان کرد: استکبار جهانی بداند که ما هیچ گاه دست از آرمانهایمان بر نمی داریم حتی اگر بارها برایمان این حوادث اتفاق بیفتد، خداوند به بندگانش گفته که اگر می خواهید رستگار شوید راه اهل بیت را در پیش بگیرید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*