تاریخ انتشار: 24-03-1396, 06:30 کد خبر: 1095 نسخه چاپی: چاپ
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی:

شب قدر شب احیای خویش با دم مسیحایی دعاست

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی گفت: شب قدر برای آن است که قدر خویش را بشناسیم، تقدیر خویش را رقم زنیم، قدرت اراده و انتخاب را بیازماییم و خویشتن جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم کنیم، حیف اگر در شب قدر، قدر خود را نشناسیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی موسوی پارسایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ماه رمضان ماه ضیافت و میهمانی خداوند متعال است، باید کوشش کنیم تا می‌توانیم از برکات معنوی آن بهره‌مند شده و دیگران را هم از این سفره لطف خداوند بهره‌مند سازیم.

با توبه از گناهان و بازگشت به سوی خداوند متعال خود را تزکیه کنیم

وی در ادامه افزود: در این ماه باید با توبه از گناهان و بازگشت به سوی خداوند متعال خود را تزکیه کنیم و با دوری از گناهان و استغفار خود را از لذت عبادت و اطاعت خداوند یگانه بهره‌مند سازیم.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در ادامه اظهار کرد: در این ماه بیشتر از سایر ماه‌ها زمینه راز و نیاز و خلوت با خداوند متعال برای انسان پیش می‌آید، از این رو باید با انجام عبادت‌ها و انس با قرآن کریم از این فرصت به دست آمده نهایت بهره و استفاده را در جهت تکامل روحی و معنوی خود ببریم.

شب قدر گسترده ترین سفره رحمت و پرنعمت ترین مائده لطف خداست

موسوی پارسایی با بیان اینکه شب قدر گسترده ترین سفره رحمت و پرنعمت ترین مائده لطف خداست، گفت: شب قدر شب گشودن سفره دل و ریختن اشک نیاز و فصل گریستن چون ابر بهار در آستان آفریدگار غفار است.

وی اذعان کرد: شب قدر فرصتی است تا چهره دل را با آب توبه بشوئیم و پاک تر گردیم و به فطرت بی عیب خویش برگردیم.

شب قدر شب احیای خویش با دم مسیحایی دعاست

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه شب قدر شب احیای خویش با دم مسیحایی دعاست، افزود: شب قدر برای آن است که قدر خویش را بشناسیم، تقدیر خویش را رقم زنیم، قدرت اراده و انتخاب را بیازماییم و خویشتن جدید را با قلم توبه و جوهر اشک ترسیم کنیم، حیف اگر در شب قدر، قدر خود را نشناسیم.

حجت الاسلام موسوی پارسایی با بیان اینکه اسلام دینی جامع و کامل است که به تمام ابعاد و جوانب زندگی فردی و اجتماعی انسان توجه کرده است، گفت: توجه به فرهنگ در جامعه با شاخصه دینی و اسلامی بودن آن موجب می‌شود که مردم مطابق آن رفتار کنند و از آسیب‌های دینی و شبهات در امان بمانند.

دشمن همواره در صدد تخریب ارزش‌های دینی و وارونه جلوه دادن احکام و مقدسات است

وی تأکید کرد: همه ما باید در راه غنی‌شدن فرهنگ اسلامی گام برداریم و موجبات رشد عرصه‌های معنوی جامعه را روز به روز افزایش دهیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه از آن جایی که دشمن همواره در صدد تخریب ارزش‌های دینی و وارونه جلوه دادن احکام و مقدسات است و تلاش می‌کند میان مردم و فرهنگ دینی آنها فاصله ایجاد کند، متذکر شد: لازم است آحاد مردم با استقامت و پویایی و تکیه کردن بر فرهنگ غنی اسلامی خود دشمنان را ناامید کرده و نقشه‌های آنها را خنثی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*