تاریخ انتشار: 18-03-1396, 10:09 کد خبر: 1057 نسخه چاپی: چاپ
آخوند آدینه:

دشمنان و کفار از قدرت حکومت جمهوری اسلامی وحشت دارند/حادثه تروریستی تهران نشان ضعف دشمنان نظام است

امام جمعه اهل سنت پیشکمر گفت: دشمنان و کفار از قدرت حکومت جمهوری اسلامی وحشت دارند و با توجه به اینکه همه نقشه‎های خود را نقش برآب دیدند به این حرکت زشت و ظالمانه دست زدنند.

به گزارش طوبی گلستان؛ محمدامین آخوندآدینه در گفت‎وگو با خبرنگار ما با اشاره به نقش دشمنان نظام در حوادث تروریستی تهران اظهار داشت: این‌گونه حرکات زیبنده فرد مسلمان نیست و ما این حرکت تروریست‎ها را محکوم می‎کنیم.

امام جمعه اهل سنت پیشکمر افزود: در جمهوری اسلامی ایران این‌گونه حرکات هیچ جایگاهی ندارد و همان‌طور که دیدید هیچ ترس و وحشتی در مردم ما ایجاد نکرد و مجلس شورای اسلامی در کمال آرامش به کار خود ادامه داد.

وی تصریح کرد: این حرکت ناشی از فرد یا افراد مسلمان نیست بلکه کفار و ظالمان چنین حرکاتی آن هم در ماه مبارک رمضان انجام می‌دهند.

آخوند آدینه یادآور شد: دشمنان و کفار نمی‌خواهند که جمهوری اسلامی ایران قدرت حکومت خود را در اختیار مردم قرار دهند و با توجه به اینکه همه نقشه‎های خود را نقش برآب دیدند به این حرکت زشت و ظالمانه دست زدنند.

وی تاکید کرد: در جامعه ایران اسلامی هیچ فرقی بین شیعه و سنی وجود ندارد و همان‌طور که اسلام آنان را برادر و برابر می‌داند در نظام مقدس جمهوری اسلامی برادر یکدیگرند و این حرکات نمی‌تواند شکافی بین این برادران مسلمان ایجاد نماید.

امام جمعه اهل سنت پیشکمر اظهار داشت: ما مردم ایران اسلامی چه شیعه و چه سنی این حرکت تروریستی که نشان از ضعف دشمن و متوسل شدن وی به هر حرکتی است را محکوم می‌کنیم و اعلام می‎کنیم چنین حرکاتی نمی‎تواند بین مسلمانان شیعه و سنی ایران اسلامی اختلاف ایجاد کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*