تاریخ انتشار: 11-03-1396, 17:48 کد خبر: 1023 نسخه چاپی: چاپ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر:

بزرگداشت سالگرد امام(ره) ارج نهادن به عظمت انقلاب اسلامی و گفتمان ولایت فقیه است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر گفت: بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) ارج نهادن به عظمت انقلاب اسلامی و گفتمان ولایت فقیه است.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از تیترآزاد، حجت‌الاسلام رضا دیلمی در آستانه ی سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل در گفتگویی گفت: پایگاه قدرت در نظامِ مقدس اسلامی ، در گرو رابطه ی ولاییِ امام و امّت است و برگزاری مردمی مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام رضوان الله علیه یکی از بهترین و مناسب ترین زمینه ها برای به تصویر کشیدن این عظمت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آزادشهر افزود: بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام و قیام خونین ۱۵ خرداد در حقیقت ارج نهادن به عظمت انقلاب اسلامی و گفتمان ولایت فقیه است.

دبیر ستاد ارتحال حضرت امام(ره) آزادشهر گفت: از سویی دیگر این ایام، سالروز آغاز رهبری و زعامت ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) است؛ لذا ۱۴ خرداد مناسب ترین روز برای تجدید بیعت با وارث عظیم الشان، خمینیِ کبیر و خلف صالح ایشان است.

حجت‌الاسلام دیلمی در ادامه وصیت نامه سیاسی الهی امام راحل را نقشه راه آینده دانست و با بیان این که امروز آحاد جامعه اسلامی باید با مراجعه به این منبع غنی، برنامه‌های خود را براساس رهنمودهای امام راحل تنظیم کنند، افزود: امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب اسلامی عزت و عظمت را دوباره برای ملت ایران زنده کرد و هیمنه ی پوشالی استکبار داخلی و خارجی را فرو ریخت و با روحیه ی استکبار ستیز و حمایت مردمی انقلابی و بیدار، آمریکایی ها را در جهان بی آبرو کرد و به مردم دنیا آموخت که حق همیشه پیروز است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر، خاطرنشان کرد: مردم مسلمان منطقه، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را الگوی حرکت‌های آزادی‌خواهانه خود قرار داده‌اند و امروز عظمت گفتمان امام را ما در حزب الله لبنان، تشکل های مردمی سوریه و حشد الشعبی عراق و در اقصی نقاط جهان در مقابله با جبهه ی نفاق و استکبار به وضوح می بینیم.

حجت‌الاسلام دیلمی با بیان این که اندیشه‌های ناب امام راحل امروز در عمق جان ملت‌های مسلمان دنیا جای دارد، بیان داشت: جریان بیداری اسلامی که امروز در خاورمیانه و به‌ویژه در یمن، سوریه، بحرین و دیگر کشورهای مسلمان به وجود آمده متأثر از اندیشه‌های ناب و انقلابی حضرت امام است و ما امروز آثار و برکات آن را در آزادی‌خواهی، عدالت‌طلبی و ظلم‌ستیزی ملت‌های مسلمان منطقه شاهد هستیم.

حجت‌الاسلام دیلمی با بیان این که امام خمینی(ره) یک شخصیت جهانی بود و فقاهت، سیاست، شجاعت، معنویت و روحیه‌ای مثال زدنی وبی بدیل داشت، گفت: امام با رهبری تاریخی خود و با اتکا به قدرت لایزال الهی، حیاتی دوباره به اسلام بخشید و دشمنان را مأیوس و اسلام را پیروز کرد.

دیلمی، عمل به وصیت نامه امام راحل را راه عبور از همه فتنه ها و مشکلات جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد: در سه دهه اخیر زوایه گرفتن از خط امام راحل زمینه انحراف و گمراهی را برای افراد پدید آورده است.

دیلمی با تأکید براین که امروز نسل جوان ما باید بیشتر با اندیشه‌های امام راحل آشنا شوند، خاطرنشان کرد: انتقال اندیشه های متعالی حضرت امام خمینی(ره)، تبیین جایگاه ارزشمند ولایت فقیه، انعکاس فراگیر و صادقانه عملکرد سازنده انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و تشویق اذهان و افکار عمومی به تبعیت از ولی فقیه زمان و رهبری انقلاب یکی از نیازهای جامعه امروز ما است که همه باید در جهت تحقق آن گام بردارند.

حجت‌الاسلام دیلمی با تأکید بر بزرگداشت هر چه با شکوه و معنوی سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) گفت: ترویج اندیشه‌های رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی و انتقال آرمان‌های آن حضرت یک ضرورت و نیاز جهانی است و زنده نگه داشتن یاد و نام امام خمینی(ره) از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا قله‌های رفیع عزتی که امروز ملت ایران به آن دست یافته است، مرهون مجاهدت‌ها و روشن بینی‌های امام راحل عظیم الشان انقلاب است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*