تاریخ انتشار: 27-11-1395, 09:42 کد خبر: 523 نسخه چاپی: چاپ
گزارشی از حال و هوای فتنه گران در گلستان؛

تقدیر مردم گلستان از دستگاه قضایی انقلابی در برخورد با فتنه گران/گلستان دیگر حیات خلوت فتنه گران نیست

پیرو مقابله جدی و قاطعانه دستگاه قضایی با ورود فتنه گران به استان گلستان ، مردم استان طی پیامهایی از عملکرد این دستگاه قدردانی کرده و جهت پرهیز از تنش ، ادامه روند فعلی را خواستار شدند .

به گزارش طوبی گلستان به نقل از گلستان ما؛ بعد از 24 خرداد 92 و پیروزی دولت حسن روحانی جریان فکری متولی و حامی فتنه سال 88 که بصورتی خزنده در لایه های مدیریتی کشور جا خوش کرده ، به تداوم حیات سیاسی خود پرداخت ، خط سیری که از دوران اصلاحات و با انتقاد به خدا ، امام زمان (عج) و احکام شرعی و ... شروع شد و چهره خبیث و واقعی خود را در فتنه 88 با خسارت های فراوان به نظام نشان داد.

این خط فکری منحرف که با انقلاب اسلامی ، شعارها و آرمانهای آن که برگرفته ازاندیشه ها و فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری است ، زاویه زیادی دارد و گاها از ایجاد شبهات دینی و التقاط در احکام الهی شروع شده و تا آتش زدن خیمه امام حسین(ع) و مسجد و حسینیه هم پیشروی داشته است ، علامت آنها این است که در ظاهر با مردم همراهی می کنند اما در باطن با کدخدا معامله کرده و نتیجه این رفتار منافقانه شان غلطاندن کشور به دامن مستکبران است .

475

این در حالیست که مردم انقلاب کردند تا تحت سیطره اجانب نباشند ، مال و ناموس شان امنیت داشته باشد و کشور مستقلا و با احکام اسلامی اداره شود اما آنچه که عده ای تحت عنوان مدعیان اصلاح طلبی آنرا دنبال می کنند و در جمع آنها بعضا تفکرات ضد اسلامی افراطی و اندیشه های التقاطی و منحط غربی نیز یافت می شود در پی آن هستند که با آرمانهای اصیل انقلاب ، نظام ، مردم و مقام معظم رهبری مخالفت کنند .

نتیجه همین تفاوت ها و تعارضات هست که می بینیم هر از گاهی اقشار مختلف مردم با این جریان برخورد می کنند که سطح برخورد نیز گاها سخت می شود مانند فتنه 88 و گاها نرم مانند آنچه در شهرستانهای بندرگز و علی آباد کتول در روز 22 بهمن 95 شاهد آن بودیم .

رفتار این گروه افراطی سیاسی در هفته های اخیر سوء استفاده مطلق از ایام الله دهه فجر و تبلیغات انتخاباتی برای دولت در ماههای منتهی به انتخابات است وگرنه همگان می دانند که به کنج خزیده های این جریان ، نه اهل راهپیمایی 22 بهمن هستند و نه اهل تظاهرات و شعار مرگ بر آمریکا ( مگر می توان به آمریکا فحش داد و در پس پرده با آنها معامله کرد ) و اگر برای دقایقی خود را در میان جمعیت نشان می دهند برای همسویی ظاهری با مردم و گرفتن آرای آنهاست وگرنه خودشان می دانند که افکار آنها با افکار مردم فاصله زیادی دارد .

مردم انقلابی بیدارند

اما مقاومت مقدس مردم بندرگز و علی آباد کتول در مقابل تدبیر فتنه گران برای به سخره گرفتن ارزشهای انقلاب و آرمانهایی که اصلاح طلبان افراطی و عناصر فتنه گر بارها طی سالیان اخیر بر صورت آن چنگ انداخته و بر پیکر آن سنگ زده اند ، نشان داد که مردم انقلابی بیدارند و با بینش و بصیرت دوست و دشمن ، خودی ها و غیرخودی ها ، انقلابیون و سازشکاران را بخوبی می شناسند .

در کنار مردم هوشیار بندرگز و علی آباد کتول همراهی و همدلی نیروی انتظامی ، نهادهای امنیتی ، بسیج ، دادستان انقلابی و مدیر کل دادگستری  نیز در این قضیه ستودنی بود و این همگرایی نشان می دهد که هیچ فتنه ای در آستانه انتخابات نمی تواند تداعی کننده و بستر ساز حتی گوشه ای از فتنه سال 88 در استان باشد .

در واقع این همگراهی و مواضع قاطعانه مسئولان قضایی گلستان ، برخی تصورت واهی در مورد بعضی نهادها مانند دادگستری را که گمان می شد در ماجرای حضور چهره های مساله دار سیاسی مسامحه می کند را باطل کرد و رئیس کل دادگستری استان گلستان به خوبی نشان داد که بر صراط ارزش های انقلاب اسلامی و بر مدار تدابیر ارزشمند رئیس قوه قضاییه و منویات صریح و قاطع رهبر معظم انقلاب درباره خط قرمز بودن فتنه با احدی تعارف ندارد .

تشکر و قدردانی مردم گلستان از دستگاه قضا

پیرو همین مقابله جدی و قاطعانه دستگاه قضایی با ورود برخی فتنه گران و تحرکات مشکوک آنان در استان گلستان بود که مردم استان طی پیام هایی از عملکرد ارزشمند این دستگاه قدردانی کردند و تداوم روند فعلی را خواستار شدند .

شایان ذکر است که مردم انقلابی و متدین شهرهای بندرگز و علی آباد با حضور به موقع ، جدی و فعال خود نقش به سزائی در مواجهه با جریانات سیاسی خاص و تحرکات آنان در این دو شهر داشتند و خشم و خروش انقلابی خود از حضور فتنه گران و حامیان فتنه در شهر خود در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به خوبی نشان دادند .

البته پیام دیگر رویداهای اخیر استان این است که دوران بساط کردن فتنه گران و فعالیت دکان دستگاه آنها تمام شده ، امروز هم مردم بعد از چهار سال فهمیده اند که کلید حل مشکلات آنها گمشده و آن وعده های 100 روزه حل مشکلات و دلار سه رقمی و رفاه اقتصادی ، بازگشت اعتبار به پاسپورت ، رفع تحریم ها و ... همه اش دروغ و طبل توخالی بود .

بهتر است فتنه گران که در طی سالهایی ، استان گلستان را حیات خلوت برخی فعالیتها و ارتزاق سیاسی خود قرار داده بودند ، حال فکر جایی دیگر باشند و امثال اعلمی ها دیگر خواب سخنرانی در استانی مثل گلستان را ببینند که بتوانند به راحتی به امام خمینی (ره) ، انقلاب و مقام معطم رهبری توهین کنند .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*