تاریخ انتشار: 22-06-1396, 13:14 کد خبر: 1490 نسخه چاپی: چاپ
با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی؛

طرح بزرگ حفظ قرآن در مراوه تپه به پایان رسید+ تصاویر

طرح بزرگ قرآنی 1451 حفظ و فراگیری مفاهیم کاربردی سوره های مبارکه واقعه و ملک در شهرستان مراوه تپه با برگزاری آزمون کتبی و شفاهی به پایان رسید.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیرشاهی  در خصوص طرح تابستانی حفظ سوره های مبارکه واقعه اظهار کرد: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه همزمان با ماه مبارک رمضان و فصل تابستان با استفاده از ظرفیت های خانه های قرآنی روستایی و شهری  با تعداد متعلمان 20 نفر ، همراه با اعطای گواهینامه حفظ و فراگیری مفاهیم کاربردی سوره های مبارکه واقعه و ملک ، طرح بزرگ قرآنی 1451  را اجرا نمود .

کارشناس مسائل دینی و مذهبی اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، فراگیری آموزش قرآن کریم و معارف این کتاب آسمانی در رشته های مختلف قرائت ، حفظ و درک مفاهیم آیات الهی در بین عموم مردم مسلمان و مومن جامعه اسلامی ما به ویژه در بین نسل نوجوان و جوان ما جایگاه ویژه ای یافته است و شاهد این مدعا نیز توفیقات گسترده این عزیزان در تمامی عرصه های قرآنی است .

حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی در ادامه به تشریح اهداف اصلی از اجرای این طرح بزرگ قرآنی پرداخت و تصریح نمود: هدف اصلی از اجرای این طرح بزرگ قرآنی تشویق و ترغیب علاقمندان به امر یادگیری ، حفظ آیات و سوره های الهی و ایجاد فضای عطرآگین قرآنی در کشور در فصل تابستان است . 

ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه در پایان افزود: پس از اجرای این طرح بزرگ قرآنی در فصل تابستان و ماه مبارک رمضان در روز چهارشنبه 22 شهریور از عزیزان شرکت کننده یک آزمون ارزشیابی شفاهی (حسن حفظ) و کتبی (شامل 10 سوال تستی کاربردی از سوره مبارکه ملک و واقعه ) صورت گرفت که در پایان هفته آینده گواهینامه حفظ و فراگیری مفاهیم کاربردی سوره های مبارکه واقعه و ملک به عزیزان شرکت کننده اعطاء خواهد شد .

طرح بزرگ حفظ  قرآن در مراوه تپه به پایان رسید+ تصاویر

طرح بزرگ حفظ  قرآن در مراوه تپه به پایان رسید+ تصاویر

طرح بزرگ حفظ  قرآن در مراوه تپه به پایان رسید+ تصاویر

طرح بزرگ حفظ  قرآن در مراوه تپه به پایان رسید+ تصاویر

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*